Mágia a zaklínadlá

Nezahrávaj sa s tým, čo ti je cudzie,Nepáchaj zlo lebo sa vám to vráťi 1000x
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 horoskop čínsky - POTKAN

Goto down 
AutorZpráva
Moka
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 175
Join date : 05. 05. 09

PříspěvekPředmět: horoskop čínsky - POTKAN   Sat Apr 17, 2010 7:43 pm

POTKAN

Potkan je šarmantný a agresívny. Na prvý pohľad pôsobí pokojne, vyrovnane a veselo. Na to sa však nespoliehajte. Zdanie klame, pretože za ním sa skrýva neustály nepokoj a priam nespútateľná útočnosť. Potkana treba dlhšie poznať, aby ste zistili, aký je nervózny, netrpezlivý a zlostný.
Má rád spoločnosť a rád klebetí. Má však viac známych ako priateľov a to najmä vďaka svojmu jedovatému jazyku. A možno aj preto, že sa nikomu nezdôveruje. Je uzavretý a svoje problémy si necháva pre seba.
Predovšetkým však túži po zisku - celý svoj život zasvätí honbe za mamonom. Ťaží zo svojich rodičov, priateľov, známych, z peňazí druhých a hlavne z vlastného šarmu... Jeho šarmu totiž ťažko odolať a on si je toho vedomý. Rád ho zneužíva na ceste za svojím cieľom.
Potkan je pažravý, hravý a nič si nenechá ujsť. Je to možno paradoxné, ale žije v neustálom strachu pred hladom a biedou a hoci vychutnáva každý okamih, sníva o úsporách a plnej komore na zabezpečenie pokojnej staroby.
Preto aj žena-Potkan rada napĺňa skrine nepotrebnými zásobami, ktoré však veľmi rýchlo zlikviduje. Možno ju stretnúť pri výpredajoch, kde slepo, ale o to horlivejšie skupuje všetko možné, len aby si nenechala ujsť príležitosť.
Potkan je plný nápadov, ktoré môže využiť aj v tvorbe. Jeho um je prenikavý a kritický. Je dobré dať na jeho rady, hoci u niektorých Potkanov môže byť táto schopnosť záporom, pretože z čírej zábavy dokážu napáchať nesmierne škody. Potkan je síce malicherný a úzkoprsý, ale vo svojej podstate svedomitý. Čo si predsavzal, to putičkársky dovedie do konca, hoci aj nezdarného. V živote to môže ďaleko dotiahnuť - a zo svojho života niečo urobiť - ak sa mu podarí ovládnuť svoju večnú nespokojnosť a poživačnosť, ktorá nepozná mieru.
Potkan bude na svojej ceste vpred dávať prednosť prefíkanosti a ľsti pred prácou vlastných rúk - radšej využije práce rúk cudzích. V najhoršom prípade sa stane geniálnym parazitom, úžerníkom alebo majiteľom záložne.
Z vrodenej lenivosti a ak mu životne pomery ponúknu dostatočnú istotu sa môže stať z Potkana vynikajúci úradník - byrokrat. Obchod, politika a rovnako umenie - proste všetko, kde treba pracovať hlavou a nie rukami - ponúkajú Potkanovi šance na úspech.
Ako rýchlo Potkan peniaze zarobí, tak rýchlo ich žiaľ minie. O nič nechce prísť a keď náhodou požičia peniaze, žiada úroky. Aj napriek všetkému je toto ziskuchtivé zviera v podstate sentimentálne. Milovanej osobe dá veľkoryso všetko aj vtedy, keď jeho láska nie je opätovaná. V láske sa odhaľuje jeho podstata. Inak pažravý, opilecký, hravý a zmyselný Potkan je v láske citlivý a vášnivý. Preto mu možno poradiť partnerstvo s Drakom, ktorý mu poskytne silu a vyrovnanosť výmenou za jeho kritický rozum. Mohol by sa dohodnúť s Byvolom, pri ktorom získa predovšetkým istotu. Opica Potkana fascinuje, hoci si to nerád priznáva. Bezhlavo sa do nej zaľúbi a Opica sa na ňom výborne zabáva. Koňovi by sa mal vyhýbať, je priveľký individualista a príliš nezávislý, aby znášal malichernosť a ziskuchtivosť Potkana.
Potkan prežije bezstarostné detstvo a šťastnú mladosť. Druhá etapa života bude však prebiehať veľmi pohnuto. Zlým obchodom môže prísť o majetok a neopätovanou láskou o šťastie. Tretiu etapu prežije pokojne a starobu bezstarostne. Závisí to aj od toho, či sa Potkan narodil v zime alebo v lete. V lete sú stodoly plné, ale v zime musí opustiť svoj príbytok a hľadať obživu inde. A tak si musí dávať pozor, aby sa nedostal do pasce. Mohlo by to skončiť väzením alebo nečakanou smrťou. .
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://kuzelna-zona.forumczech.com
 
horoskop čínsky - POTKAN
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mágia a zaklínadlá :: ČÍNSKY horoskop-
Přejdi na: