Mágia a zaklínadlá

Nezahrávaj sa s tým, čo ti je cudzie,Nepáchaj zlo lebo sa vám to vráťi 1000x
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 horoskop čínsky - KOHÚT

Goto down 
AutorZpráva
Moka
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 175
Join date : 05. 05. 09

PříspěvekPředmět: horoskop čínsky - KOHÚT   Sat Apr 17, 2010 7:39 pm

V niektorých starších horoskopoch je Kohút uvádzaný ako Sliepka.

Kohút trvá na tom, aby bol braný vážne a miluje lichôtky. Rád rozpráva otvorene, od pľúc a stáva sa pritom hrubý, grobiansky a agresívny. To sa mu môže nevyplatiť, najmä ak tí, ktorých okrikuje, nepripíšu takéto správanie jeho úprimnosti a sklonu preháňať. Kohút je úprimný, hovorí, ako mu "zobák narástol", ale aj táto otvorenosť je formou egoizmu. Nemá dôvod brať na niekoho ohľad, je mu jedno, či zraní city iných. Jeho excentrickosť sa prejavuje iba navonok - rád sa predvádza, ale v skutočnosti je absolútne konzervatívny. Superkonzervatívne sú aj jeho politické názory. Vždy je pevne presvedčený, že má pravdu a že vie, čo robiť. Nedôveruje nikomu a spolieha iba sám na seba. A rád veľkodušne rozdáva rady.
Pochopiteľne vždy vystupuje odvážne, ale zdanie klame. Má plnú hlavu absurdných a nerealizovateľných plánov a rád fantazíruje. Sníva, rozmýšľa a nahovára si, že je hrdina. To je však iba sen, ktorý sníva v bezpečí domáceho krbu. Kohút je izbový filozof s drobným sklonom k nepremysleným činom. Bojazlivý nie je, práve naopak. Keď mu narastie hrebienok, vie byť odvážny, keď treba, dokonca veľmi odvážny. Preto je dobrým vojakom.
Všeobecne ho považujú za zaujímavého, ale ľahko dokáže sklamať, keď sa nechá uniesť. Rád preháňa a rozpráva viac, než má. V spoločnosti je často veľmi zábavný a pôsobí príjemnejšie než v intimite páru.
Súdiac podľa jeho snivého temperamentu, mal by mať sklon k lenivosti, ale opak je pravdou. Kohút je veľmi pracovitý. Plne sa oddáva svojej práci a vždy by chcel urobiť viac, než dokáže. Keď podniká niečo, čo je nad jeho sily a napriek snaženiu sa muj nedarí, je zúfalý a sklamaný. Prospeje mu, keď bude s vervou pracovať, pretože svoje peniaze si musí ťažko zarobiť. Ak sa oddá svojim snom a záhaľke, čo by sa mu v podstate tiež páčilo, skončí ako malebný tulák-filozof hrabúci sa v odpadkových košoch.
Kohút sa hodí pre poľnohospodárstvo a všetky povolania, pri ktorých je v kontakte s ľuďmi. Keďže je márnotratný, vydá všetko, čo zarobí, niekedy dokonca aj viac. Často sa dostane do finančných ťažkostí a bude stáť na pokraji bankrotu, pretože sníval viac, než mal. Nikdy si nič neodloží.
V láske sa bude musieť veľmi namáhať, aby si získal a udržal priazeň milovanej osoby. Často sa sklame, pretože jeho sny o šťastí nezodpovedajú realite všedného dňa. Napriek tomu ostane verný a úprimný.
Muž v znamení Kohúta sa rád pohybuje v spoločnosti žien, kde sa môže blysnúť, vystatovať, byť galantný a dvoriť. Tam sa cíti byť pánom. O pánsku spoločnosť nemá záujem, muži ho nudia. Napriek tomu žena-Kohút má rada spoločnosť iných žien a povolania, pri ktorých sa dostane do kontaktu so ženami.
Kohút nájde svoje šťastie v spolužití s Byvolom, ktorý má zmysel pre rodinu a tradíciu. S Hadom by si výborne zafilozofovali a Hadova múdrosť by mu prospela tak v láske, ako aj povolaní. Drak by mohol Kohúta - hlavne ženu - urobiť šťastným a úspešným. Pozor pred Mačkou! Mačka neznáša chválenkárstvo Kohúta a pohŕda ním.
Všetky etapy života Kohúta sa vyznačujú letmi a pádmi, tak v láske, ako i v povolaní. Spozná chudobu i úspech, ideálnu i skúpu lásku. Na staré kolená však bude šťastný...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://kuzelna-zona.forumczech.com
 
horoskop čínsky - KOHÚT
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mágia a zaklínadlá :: ČÍNSKY horoskop-
Přejdi na: