Mágia a zaklínadlá

Nezahrávaj sa s tým, čo ti je cudzie,Nepáchaj zlo lebo sa vám to vráťi 1000x
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 horoskop čínsky - OPICA

Goto down 
AutorZpráva
Moka
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 175
Join date : 05. 05. 09

PříspěvekPředmět: horoskop čínsky - OPICA   Sat Apr 17, 2010 7:39 pm

Je tým najnevyspytateľnejším zo všetkých znamení. Opica je figliar, rada žartuje, je vtipná a niekedy aj duchaplná... a vždy prefíkaná. Je spoločenská a navonok si so všetkými rozumie, ale to je často iba taktika. Opica - vždy veselá, milá, ochotná pomáhať - často skrýva za svojou prívetivosťou zlú mienku, ktorú má o svojom okolí. Pohŕda ostatnými a myslí si, že ich prevyšuje. Je veľmi sebecká, samoľúba a namyslená.
Opica je intelektuál, vedychtivá, sčítaná, vyzná sa vo veciach a vie, čo sa deje vo svete. Je vzdelaná až učená a má takú dobrú pamäť, že si do najmenšieho detailu vybaví všetko, čo čítala alebo počula. Mimochodom - dobrú pamäť potrebuje, lebo je veľký bordelár. Svojou vynaliezavosťou a originalitou s ľahkosťou prekoná aj tie najťažšie problémy. Ak sa však nemôže pustiť do vecí hneď, radšej to vzdá skôr, než začala.
Opica má zdravý úsudok a prekvapivé nadanie robiť si z ľudí bláznov. Dokonca aj mocného, šikovného a inteligentného Draka oklame a obávaného Tigra dokáže vodiť za nos. Opica je diplomat a dokáže sa dostať z každej nepríjemnej situácie. Nedá si nič nanútiť, pretože chce byť nezávislá a slobodná a o tom, čo robiť alebo nerobiť, rozhoduje sama.
Nemá škrupule a ak to prospeje jej veci, dokáže klamať a byť neúprimná. A pokiaľ vie, že z toho vyjde beztrestne, uchýli sa aj k nečestnosti a podvodom. Opice majú také elastické svedomie, že sa neštítia takmer ničoho.
Aj keď nie všetky Opice sú zlodejmi, klamármi sú určite. A predsa im to nikto nemá za zlé, pretože Opica má neodolateľný šarm a je majsterkou v umení páčiť sa. Je posadnutá úspechom a má najväčšie šance svoj cieľ dosiahnuť; či už pomocou svojho umu a inteligencie, alebo pomocou klamstva a podvodu. Je prefíkaná, pohotová a plná elánu a navyše má ľahkouspokojiteľné svedomie. Vo všetkých povolaniach môže dosiahnuť úspech - v obchode, v politike, všade sa cíti ako ryba v bystrej vode. Môže sa stať aj slávnou, ak to nepreženie so svojimi rečami. Býva dobre situovaná, hoci z času na čas sa môže dostať do finančných ťažkostí. V láske má menej šťastia. Jej vzťahy k opačnému pohlaviu sú nestále a menlivé. Je príliš oduševnelá, rýchlo sa zamiluje, ale čoskoro sa partnera presýti a tak večne hľadá nové objekty. Je veľmi nestála a prelietavá. Priveľmi rozumná a kritická, aby sa natrvalo viazala. Iba málokedy dosiahne trvalejšie šťastie. Ale nezúfa si. Má schopnosť smiať sa svojmu neúspechu a učiť sa zo svojich skúseností.
Opica dobre vychádza s Drakom. Prefíkanosť Opice a moc Draka je dobrým spojením pri obchodovaní. Aj Potkan je pre ňu dobrým partnerom. Je Opicou fascinovaný a celý život ju bude zbožňovať, aj keď jeho láska nebude opätovaná. Každé partnerstvo s Tigrom je pre Opicu dynamitom a Opica pritom riskuje svoju kožu.
V prvej etape života bude šťastná, druhú prežije búrlivo. Jej plány sa skrížia alebo nevyjdú. Tretia etapa bude pokojná, ale na staré kolená ostane Opica sama.
Opice milujú úspech a vsadia naň svoju vynaliezavosť, šikovnosť a šarm a pochopiteľne svoju dobrú pamäť...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://kuzelna-zona.forumczech.com
 
horoskop čínsky - OPICA
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mágia a zaklínadlá :: ČÍNSKY horoskop-
Přejdi na: