Mágia a zaklínadlá

Nezahrávaj sa s tým, čo ti je cudzie,Nepáchaj zlo lebo sa vám to vráťi 1000x
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 horoskop čínsky - KOZA

Goto down 
AutorZpráva
Moka
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 175
Join date : 05. 05. 09

PříspěvekPředmět: horoskop čínsky - KOZA   Sat Apr 17, 2010 7:40 pm

Koza je elegantná, umelecky založená a zamilovaná sama do seba. Mohla by byť najšarmantnejším znamením, nebyť jej váhavosti, tvrdohlavosti, nevyrovnanosti a večného frflania. Nikdy nie je spokojná so svojím osudom a svojou náladovosťou znepríjemňuje život druhým. Je náročná a bezohľadná a nie je si toho vôbec vedomá. Jej nedisciplinovanosť a nedochviľnosť ju robia neznesiteľnou. A pritom keď chce, vie byť milá a šarmantná. Rada profituje z iných a niekedy žije úplne na ich úkor. Je nesamostatná, vždy potrebuje nejakú oporu, ale dokáže sa vynájsť v každej situácii, akonáhle pocíti čo len minimálnu istotu. Je plachá, hanblivá, ale vždy pripravená sťažovať sa na svoj osud. Je rada, keď sa jej venuje pozornosť, rozpráva sa o nej, keď ju niekto vedie, radí a pomáha jej. Ale aj tak zostáva vždy nerozhodná, neustále váha, hľadá výhovorky a večne narieka nad zlými časmi alebo nad tým, kedy jej kto a čím ublížil. Nevie sa rozhodnúť a spolieha sa na druhých. Pesimizmus jej veľmi vyhovuje, lebo má len ďalšiu zámienku pre svoje večné váhanie a lamentovanie. Chová sa vychovane a jemne, ale za týmto správaním ukrýva svoje nálady a vrtochy. Občas býva pobožná - ale verí iba do tej miery, do akej to vyhovuje jej pohodlnosti a bezpečiu. Vzruchy a zmeny vo svojom živote nedopustí. Má sklon veriť poverám a okultným vedám, miluje fantastiku, nadprirodzeno, chodieva k veštkyniam, grafológom a číta horoskopy.
Koza je dobrý kumpán. Je ochotná nezištne pomôcť, ale mnohokrát nerozdáva zo svojho, ale z cudzieho. Na jej obranu však treba povedať, že vlastníctvo pre ňu nič neznamená. Koza sa dá ľahko priviazať, ale potom strečkuje. Ľudová múdrosť hovorí, že koza priviazaná na trávnatej ploche je pokojná a trpezlivá, ale na vyschnutej neprestajne bedáka. Správa sa tak, akoby jej život nezávisel od nej samej, ale od jej okolia alebo náhody. Za všetko, čo sa jej prihodí, alebo nepodarí, môžu vždy tí druhí. Jej neúprimnosť je až zarážajúca. Nepozná pocit zodpovednosti, nevyvíja žiadnu iniciatívu a nemá vlastnú vôľu. Ak sa pokúsi všetkých naoko komandovať, nik ju neberie vážne. Svojou povahou je skôr stvorená poslúchať a pri dobrom vedení môže dosiahnuť úspech, napríklad v umeleckých povolaniach. Má talent a vkus. Hodí sa aj na technické povolania, kde môže využiť svoju šikovnosť a inteligenciu. Nikdy nebude hrať prvé husle; ale môže byť vynikajúcim, hoci nie vždy pohodlným spoluhráčom. Jednoducho nie je vodcovský typ. Potrebuje nad sebou silnú ruku.
Koza by chcela žiť v bezpečí a preto sníva o bohatom manželovi, výhodnom partnerstve alebo bohatom mecenášovi. Alebo aspoň o bohatých príbuzných, u ktorých by žila. Má niečo z povahy kurtizán a môže sa z nej stať prostitútka, kupliarka alebo parazit. Rovnako však môže byť veľkou umelkyňou. Všetko závisí od toho, či je lúka trávnatá alebo vyschnutá.
V žiadnom prípade by nemala pracovať v obchode a nie je stvorená ani pre armádu. Nie je ani dobyvateľom, ani vodcom a dokonca ani len dobrým vojakom.
Milostný život Kozy je pohnutý a plný premien, ale bez vážnych ťažkostí. Ak sa spojí s Mačkou, Sviňou alebo Koňom, bude všetko v najlepšom poriadku. Každý z nich jej môže poskytnúť I-Shoku-Ju (japonský výraz pre odev, jedlo a pohodlie).
Zajac sa bude na jej vrtochoch zabávať, Sviňa ich bude znášať - ak nebudú celkom neznesiteľné - a egoistického Koňa nebudú rušiť. Žiadne iné znamenie Kozu dlhodobo neznesie.
Druhá etapa života bude pre milostné pletky pohnutá, ale v prvej a tretej etape bude mať Koza veľké šťastie. Pri Koze si musíme pedovšetkým pamätať: aby mala úspech, potrebuje trávnatú lúku, bezpečie a dobrú radu...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://kuzelna-zona.forumczech.com
 
horoskop čínsky - KOZA
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mágia a zaklínadlá :: ČÍNSKY horoskop-
Přejdi na: