Mágia a zaklínadlá

Nezahrávaj sa s tým, čo ti je cudzie,Nepáchaj zlo lebo sa vám to vráťi 1000x
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 horoskop čínsky - TIGER

Goto down 
AutorZpráva
Moka
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 175
Join date : 05. 05. 09

PříspěvekPředmět: horoskop čínsky - TIGER   Sat Apr 17, 2010 7:43 pm

Tiger je nedisciplinovaný rebel. Nikomu sa nepodriaďuje, je vzpurný a divoký. Vždy je pripravený na boj: je generálom veľkých bitiek, šéfom a vodcom. Ale ako väčšina veľkých vodcov si nezaslúži dôveru, ktorej sa mu dostáva. Keď ide do útoku, či už je to v bitke, obchode alebo láske, treba si vždy dôkladne uvážiť, či ho nasledovať. Občas ho treba, hoci i násilím, zadržať, pretože může zaviesť do nešťastia důverčivých, ktorí ho nasledujú. Jeho odvaha je nedisciplinovaná a hraničí s ľahkovážnosťou.
Je ťažké odolať jeho príťažlivosti a jeho prirodzená autorita mu dodáva prestíž. Vždy dosiahne poslušnosť druhých, ale sebe rozkazovať nedá. Je zvyknutý, že sa mu každý podriadi a nikto sa mu neodváži odporovať. Dokonca aj nepriatelia, ktorí ho chcú zničiť, si ho vážia. Ak sa mu podarí ovládať sa, alebo uvažovať skôr než niečo podnikne, ak počúvne dobré rady a bude opatrnejší, jeho úspech je istý. Tiger sa dokáže pre vec obetovať s celou svojou neskrotnou divokosťou a bojovnosťou, aj keby to malo skončiť jeho vlastnou smrťou. Vie byť však tvrdohlavý, svojvoľný a panovačný. Vždy má nejakého nepriateľa. V maličkostiach je egoistom, ale inak vie byť veľkorysý. Nikomu však nedôveruje.
Tiger neustále proti niečomu bojuje, či už je to poriadok, zákon, meštiactvo, spoločenský systém, cirkev, štát. A predsa sa aj jemu môže stať, že bude tak dlho váhať s rozhodnutím, že bude neskoro.
Tiger môže mať úspech vo všetkých povolaniach, ktoré vyžadujú odvahu a kde nemá nadriadených. Vojvodca, vyskumník, podnikateľ... a tiež gangster. Dokonca aj Tigrice rady vystúpia na barikády, bojujúc za nové myšlienky alebo proti nespravodlivosti.
Peniaze Tigra nezaujímajú, ale to mu nebrani zbohatnúť. Jeho život je poznačený výnimočnými udalosťami a nečakanými situáciami, všade naňho číha nebezpečenstvo. Avšak za prudkým a bojovným temperamentom Tigra sa skrýva veľa jemnocitu, citlivosti a sklon k zádumčivosti. Je schopný veľkej lásky, ale len málokedy v nej nájde svoje šťastie, pretože je príliš vášnivý.
Ušľachtilý a čestný Kôň, silný a vyrovnaný Drak, verný a spravodlivý Pes sú pre Tigra najvhodnejšími partnermi. Hadovi by sa mal vyhýbať, nemá pre Tigrove slabosti pochopenie. Opica je zase príliš prefíkaná a ľstivá a ľahko by Tigra podviedla, či už v láske, alebo v obchodných vzťahoch. V žiadnom prípade by sa Tiger nemal dať do spolku s Byvolom. Sú protipólmi v myslení a navzájom by sa zničili. Ani s Mačkou nevychádza Tiger najlepšie.
Prvú etapu života prežije Tiger pokojne, bez ťažkostí. Druhá etapa už bude búrlivá a pohnutá. Finančné a milostné problémy, manželské a rodinné hádky, ničoho nezostane ušetrený. Ak sa mu nepodarí tieto problémy zvládnuť, budú ho znepokojovať ešte aj v tretej etape života. Iba na staré kolená - ak sa ich pri svojom nebezpečnom spôsobe života dožije - bude konečne žiť pokojne.
Život Tigra však môže prebiehať aj úplne inak, záleží kedy sa narodil. Tiger narodený v noci, hlavne okolo polnoci, sa nemusí ničoho obávať. Je v bezpečí, v noci je kráľom svojej ríše a jeho život bude pokojnejší. Ak sa však Tiger narodil po východe slnka alebo až na poludnie, bude žiť v neustálom nebezpečenstve. Bude štvať a loviť, sám štvaný a lovený. V každom prípade Tiger nepozná nudu a jeho život nikdy nebude plynúť celkom pokojne. A to si ani on sám neželá. Miluje pohyb, nebezpečenstvo, pestrý život a jeho odvaha ho vždy donúti riskovať. Šťastie však stojí pri Tigrovi, potrebuje ho viac nez ostatní. Pre národy Východu je Tiger osobitým znamenim. Stelesňuje silu a odvahu, najvyššiu moc a ochranu života.
Či už je život Tigra šťastný alebo tragický, vždy je poznamenaný náhodami a nezvyčajnými situáciami, ktoré vyžadujú odvahu a bojovnosť. Tiger v dome zaženie tri veľké nebezpečenstvá - zlodejov, oheň a zlých duchov. Ale iba jeden! Ak sú dvaja, jeden musí z domu preč...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://kuzelna-zona.forumczech.com
 
horoskop čínsky - TIGER
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mágia a zaklínadlá :: ČÍNSKY horoskop-
Přejdi na: