Mágia a zaklínadlá

Nezahrávaj sa s tým, čo ti je cudzie,Nepáchaj zlo lebo sa vám to vráťi 1000x
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Horoskop čínsky - BYVOL

Goto down 
AutorZpráva
Moka
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 175
Join date : 05. 05. 09

PříspěvekPředmět: Horoskop čínsky - BYVOL   Sat Apr 17, 2010 7:44 pm

BYVOL

Byvol je tichý, trpezlivý, utiahnutý, pomalý, nenápadný, presný a metodický. Pôsobí sedliacky neohrabane, ale je inteligentný. Vbudzuje dôveru a preto máva úspech. Je zádumčivý a možno preto má rád samotu. Inklinuje k sektárstvu, je pobožný a ctnostný, čo sa mu niekedy vyčíta. Napriek svojmu pokojnému výzoru je Byvol cholerik a násilník. Jeho výbuchy zúrivosti sú síce vzácne, ale o to prudšie. Vtedy mu treba ísť z cesty, lebo môže byť nebezpečný. Pôsobí síce mierumilovne, ale je tvrdohlavý a neznáša, keď sa mu niečo nedarí. Beda tomu, kto mu vtedy odporuje - dokáže byť neľútostný, krutý a zlý. Má vodcovskú povahu a v prípade potreby vie byť dobrým rečníkom, hoci vo svojej podstate je skôr mlčanlivý. Byvol nenávidí všetko nové, módne, pretože to ohrozuje jeho pokoj. Patrí k tým, ktorých rozčuľujú abstraktné obrazy, moderná hudba, minisukne, výstrednosť. Nikdy nedopustí, aby člen jeho rodiny alebo niekto z jeho okolia podľahol módnym výstrelkom. Jeho rodina zaujíma v jeho živote dôležité miesto. Byvol sa rád drží starých zvyklostí.
Žena-Byvol na rodinné slávnosti upečie vždy ten istý koláč a oblečie si vždy tie isté šaty. Nikdy v ničom si nedovolí ani závan fantázie, vždy ostane domáckou. Je výhodné mať v rodine Byvola, najmä ak vlastníte obchod. Pre verejné funkcie sa ale nehodí, pretože sa s ním veľmi ťažko vychádza. Nesedí mu žiadne zamestnanie, kde sa veľa cestuje - ohrozuje to jeho zdravie a pokoj.
Žena-Byvol je typická "deti-kuchyňa-kostol", najlepšie sa jej darí
v domácnosti. Je výbornou domácou paňou a hostiteľkou. Často je hlavou rodiny ona. Bohužiaľ, len málokedy nachádza Byvol v rodine pochopenie a súhlas. Tomuto tvrdohlavému autokratovi totiž chýba akákoľvek diplomacia. Miluje svoju rodinu a je pyšný na svoje deti, je však prísny, vyžaduje slepú poslušnosť a všetkým dáva pocítiť svoju moc, hlavne v staršom veku. A to len preto, že je presvedčený o svojej úlohe hlavy rodiny a za všetko sa cíti zodpovedný.
Láska je pre Byvola príjemnou zábavou a v tomto smere je nesentimentálny a relatívne priamy. Dokáže byť nežný a zmyselný, dokáže vychádzať v ústrety, nie je však romantický. Neznáša ľúbostné pletky a vášnivé výbuchy. Takýto materialistický postoj mu prináša často v láske i manželstve veľké problémy. Byvol nie je žiarlivý, ale považuje vernosť partnera za samozrejmú povinnosť. Detstvo a mladosť prežije pokojne, bez zvláštnych udalostí. V druhej etape života však môže v láske a manželstve očakávať komplikácie. Partnerovi začne vadiť jeho ľahostajnosť a môže sa stať, že si niekde inde nájde romantiku, ktorá mu u Byvola chýba. Ak vďaka svojej inteligencii túto situáciu nezvládne, stane sa krutým, surovým a nesympatickým a stratí úctu svojho okolia. Aj v tretej etape života bude bojovať s veľkými problémami, ale ak sa mu ich podarí zvládnuť, prežije pokojnú starobu.
Ideálnym manželským a životným partnerom Byvola je Kohút. Majú spolu toľko spoločného, že Byvol ani nezazlieva Kohútovi jeho výstrednosti. Aj Potkan je vhodným partnerom - keď sa raz do Byvola zamiluje, zostane mu verný. Had je síce svojou podstatou neverný, ale je dostatočne múdry na to, aby nestaval na obdiv svoje city.
Tak ako Potkana, aj Byvola fascinuje Opica. Jej vynachádzavosť a fantázia mu môžu dopomôcť k úspechu, ale na druhej strane by to znamenalo koniec pokojnému životu, ktorý Byvol tak potrebuje ku šťastiu. Koza sa pre Byvola nehodí vôbec - jej náladovosť a nevyrovnanosť by boli pre neho ťažkou skúškou nervov.
Stará ľudová múdrosť hovorí, že Byvol by si v žiadnom prípade nemal začínať s Tigrom. Znamenalo by to boj na život a na smrť. Dieťa-Tiger sa pri matke-Byvolovi môže zachrániť len skorým odchodom z domova. Byvol narodený v zime bude mať príjemný život. Ak sa však narodil v lete, musí stále ťažko robiť a nikdy nenájde pokoj.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://kuzelna-zona.forumczech.com
 
Horoskop čínsky - BYVOL
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mágia a zaklínadlá :: ČÍNSKY horoskop-
Přejdi na: