Mágia a zaklínadlá

Nezahrávaj sa s tým, čo ti je cudzie,Nepáchaj zlo lebo sa vám to vráťi 1000x
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 horoskop čínsky - MAČKA

Goto down 
AutorZpráva
Moka
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 175
Join date : 05. 05. 09

PříspěvekPředmět: horoskop čínsky - MAČKA   Sat Apr 17, 2010 7:42 pm

V niektorých starších horoskopoch je Mačka uvádzaná ako Zajac.

Je to najšťastnejšie znamenie. Mačka je zručná, nadaná, má zdravú, nie však prehnanú ctižiadosť. Je príjemným spoločníkom, je diskrétna, rezervovaná, ušľachtilá a cnostná. A rada stavia na obdiv svoje dobré vlastnosti, pretože vie, ako sa ľuďom zapáčiť a ako získať ich vážnosť. Vie sa šikovne vyjadrovať.
Ale okrem týchto brilantných vlastností má Mačka aj jednu chybu, ktorá síce nie je taká závažná, ale má svoj význam - je povrchná. A tak, logicky, sú povrchné aj všetky jej dobré vlastnosti.
Mačka miluje spoločnosť a je všade vítaná. Cíti sa dobre na večierkoch i na mondénnych spoločenských podujatiach. Rada klebetí, ale vždy s citom, taktom a opatrne. Veľmi nerada sa zúčastňuje diskusií, pri ktorých by musela niekomu povedať niečo nepríjemné.
Je pozorným hostiteľom a jej byt je často zariadený s vyberaným vkusom. Je svetácka, podˇa mienky niektorých možno aj trochu snob, cení si uhladenosť a dobré spôsoby. Občas dokáže byť až učiteľsky pedantná. Ženy - Mačky rady predvádzajú svoje novozískané vedomosti; často si dôkladne pripravia určité konverzačné témy, len aby mohli v spoločnosti excelovať, hoci o iných, dôležitejších veciach možno nevedia povedať nič.
Mačka sa nedá ľahko vyviesť z rovnováhy. Nemá rada vzrušenie. Je jemná, rozvážna a pokojná. Je skôr sentimentálna ako citlivá a jej súcit je zameraný skôr na seba, ako na nešťastie iných. Vojna, hlad a bieda ju nezaujímajú dovtedy, kým nezasiahnu ju samotnú. Potom však strašne trpí a zúfa si.
Ľahko sa rozplače, ale rovnako rýchlo jej slzy vyschnú. Melanchólia žien - Mačiek im pridáva na zaujímavosti a dodáva im šarm. Mačka nenávidí všetko, čo prináša problémy a nepokoj. Istota a harmónia sú pre ňu nevyhnutné; z tohto hľadiska je Mačka zarytý konzervatívec. Je nanajvýš opatrná, až bojazlivá a nikdy nepodnikne nič bez predchádzajúceho starostlivého zváženia všetkých pre a proti. Túto opatrnosť si ľudia vážia a obdivujú a radi Mačke dôverujú.
Vo finančných záležitostiach má Mačka šťastnú ruku. Vie šikovne viesť obchody a kto s ňou raz uzavrel zmluvu, musí ju chtiac-nechtiac dodržať. Mačka správne špekuluje a má schopnosť vycítiť dobrý obchod alebo vhodnú príležitosť. V podstate je mierna a je veľmi uvážlivým obchodníkom; jej opatrnícka povaha, vyberaný vkus, šarm a zmysel pre obchod jej dopomáhajú k úspechu v rôznych povolaniach.
Mačka je nežná a pozorná, dokáže milovať a byť verná, ale napriek tomu má sklon zanedbávať svoju rodinu. Nemá pre ňu ten pravý zmysel; nelipne ktovieako na svojich rodičoch ani deťoch, radšej uprednosňuje priateľov - tých si môže sama vybrať. Materinský inštinkt ženy - Mačky nie je veľmi vyvinutý, ale napriek tomu si svoje povinnosti vždy splní.
Mačka si dobre rozumie s Kozou, oceňuje jej umelecké nadanie. Pripraví Koze pohodlný dom a bezstarostný život a jej nálady bude prijímať s nadhľadom. Aj čestný Pes a svedomitá Sviňa sú pre Mačku vhodnými partnermi. Kohút jej svojim vystatovaním ide na nervy a Potkan by sa jej mal vyhýbať ako čert svätenej vode. Jej vzťahy s Tigrom, či už v láske alebo v povolaní, bývajú napäté.. Mačka je v tomto vzťahu tá slabšia a pri hádkach sa vždy rýchlo stiahne.
Tri etapy života Mačky prebehnú pokojne, ale len pod podmienkou, že vonkajšie okolnosti nenarušia jej pokoj. Neprekonateľné prekážky a dramatické udalosti ju vyvedú z miery - .voči osudu je Mačka jednoducho bezbranná. Bezbrannosť ju privádza na okraj šialenstva, niekedy aj smrti. často sa však za jej nežnosťou skrýva až zlovestná sila.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://kuzelna-zona.forumczech.com
 
horoskop čínsky - MAČKA
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mágia a zaklínadlá :: ČÍNSKY horoskop-
Přejdi na: