Mágia a zaklínadlá

Nezahrávaj sa s tým, čo ti je cudzie,Nepáchaj zlo lebo sa vám to vráťi 1000x
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Keltský horoskop - stručná charakteristika

Goto down 
AutorZpráva
Moka
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 175
Join date : 05. 05. 09

PříspěvekPředmět: Keltský horoskop - stručná charakteristika   Sat Apr 17, 2010 7:51 pm

JEDĽA
Ľudia narodení pod symbolom Jedle sú cieľavedomí, hrdí a vznešení, ale i rezervovaní, neprístupní a zdržanliví. Vyznačujú sa eleganciou, dôstojnosťou a originalitou. Sú ambiciózni v dosahovaní cieľov, spoľahliví a pracovití, môžu byť však i tvrdohlaví, chladní alebo náladoví.BREST
Ľudia narodení pod symbolom Brestu sú obvykle zodpovední a oddaní, pokojní a vedia sa ovládať. Oplývajú duševnou pohodou a ich vnútorná harmónia pôsobí priaznivo na ich okolie. Sú dôveryhodní a rozvážni, sú však zároveň kritickí sami k sebe i k iným a môžu mať sklon k moralizovaniu.

CYPRUS


Človek - Cyprus je optimistický, tolerantný a originálny. Má zmysel pre humanitu a je spoločensky založený. K priateľom a známym je veľkorysý a obetavý, ako i k ľuďom, ktorých má rád. Môže však byť niekedy pohodlný, excentrický a taktiež sa môže snažiť iných ovládať alebo presadzovať svoje názory.TOPOĽ
Topoľ je spoľahlivý a obetavý, na druhej strane však môže byť neistý, ťažšie sa prispôsobuje a môže mať sklony k pesimizmu. Človek narodený v znamení Topoľa nie je domýšľavý, cíti potrebu pomáhať, je však vyberavý, a preto často ostáva osamelý. Má srdce schopné veľkých citov, ale málokedy dosahuje uspokojenie v láske.CÉDER
Ľudia narodení pod symbolom Cédra túžia po dobrodružstvách, sú nepokojní, netrpezlivví, ale zároveň originálni a zdravo zvedaví. Majú radi iných ľudí, sú optimistickí a kreatívni. Majú radi zmenu a radi sa stretávajú s tými, ktorí majú podobné názory alebo záujmy.

BOROVICA
Borovice sú starostlivé a pracovité, ale i emotívne a zraniteľné. Obvykle sú príťažlivé pre opačné pohlavie, pretože sú dobrými spoločníkmi. Sú však zároveň ovplyvniteľné svojím okolím a inámi ľuďmi, s ktorými sa radi stretávajú. Niektoré veci si berú títo ľudia príliš osobne.

VŔBA


Ľudia narodení pod symbolom Vŕby sú vnímaví a obetaví a majú dobrú intuíciu. Sú však zároveň precitlivení a náladoví, hlavne pokiaľ ide o ich citový život. Radi snívajú a obvykle sú romantickí. Pretože sú veľmi senzitívni, len ťažko nachádzajú pochopenie u iných ľudí, ktorí ich ľahko využijú.LIPA
Lipy sú obvykle dôlverčivé a v živote sa zdanlivo nechávajú ovplyvniť inými. Často žijú akoby mimo tento svet, napriek tomu mnohí z týchto ľudí má úspech v živote alebo v oblasti kariéry. Napriek ich čiastočnej ovplyvniteľnosti, ak si raz utvoria svoj názor, veľmi neradi ho opúšťajú.

DUB


Ľudia narodení pod symbolom Dubu sú energickí, vitálni, tvrdohlaví a vytrvalí, ale i veľmi odvážni a optimistickí. Ťažko sa prispôsobujú akýmkoľvek obmedzeniam v živote. Sú vášniví a v podstate vo svojom vnútri romantickí. Sú spravodliví a vždy sa dokážu zastať slabšieho.OLIVA
Olivy sú vyrovnané a dokážu uchovať tajomstvo. Majú pokojnú, rozvážnu povahu, sú tolerantné. Títo ľudia sú premýšľavé povahy, ktoré majú schopnosť ponoriť sa hlboko do svojich myšlienok a uvažovať o veciach, ktoré iným pripadajú vzdialené. Majú zmysel pre domov.

LIESKA
Ľudia narodení pod symbolom Liesky sú láskaví, spoločenskí, tolerantní, avšak niekedy náladoví. Majú zvláštnu príťažlivosť, čím môžu vplývať na iných ľudí. Majú predstavivosť, sú intuitívni a dokážu sa vžiť do pocitov druhých. Niektorí z týchto ľudí majú vysoký intelekt.

JARABINA
Človek - Jarabina je vášnivý, spontánny, energický a dôvtipný, ale i nevyrovnaný a impulzívny. Niektorí z týchto ľudí vyzerajú krehko, ale zdanie klame, ich vnútorná sila je veľmi veľká a vedia svoj život usmerniť, i keď niekedy sa riadia viac srdcom než rozumom, čím sa často zrania.

JAVOR
Ľudia narodení pod symbolom Javora sú ctižiadostiví, inteligentní, energickí, majú predstavivosť, výbornú pamäť a sú kreatívni. Majú hrdosť a originalitu, môžu byť však občas rezervovaní alebo dokonca cynickí. Vo vzťahu sa môžu snažiť ovládnuť svojho partnera.

ORECH
Orech je trochu protikladný. Na jednej strane je vytrvalý, veľkodušný a melancholický, ale na strane druhej môže byť žiarlivý a pociťovať vnútorný nepokoj, čo často vedie k egoizmu, nedostatku prispôsobivosti alebo prehnanej ctižiadostivosti. Je veľmi inteligentný, ale často je viac obdivovaný než milovaný.

TIS
Ľudia narodení pod symbolom Tisu sú veľmi citliví a prívetiví, majú veľkú tvorivosť a fantáziu, bývajú filozoficky a intelektuálne založení. Zvýšená senzitívnosť však mlže viesť k pesimizmu. Títo ľudia majú tiež vzťah k mystike a hĺbku myslenia, hlavne tí, ktorí sú narodení v novembri.

GAŠTAN
Človek - Gaštan je obvykle navonok rozvážny, i keď vo svojom vnútri je vášnivý. Je sebakritický, hlboko spravodlivý a má zmysel pre rodinu, ktorej je oddaný a dokáže sa pre ňu obetovať. Obvykle je verný a ak sa skutočne zamiluje, veľmi ťažko sa od partnera odpútava.JASEŇ
Ľudia narodení pod symbolom Jaseňa sú impulzívni, odvážni, nezávislí a majú radi dobrodružstvo, zároveň sú však i tvrdohlaví a niekedy aj sebeckí. Vo svojom okolí sú však väčšinou obľúbení, pretože sú svojím spôsobom originálni a dokážu druhých rozveseliť.

HRAB
Hrab je premýšľavý, inteligentný, svedomitý, poriadkumilovný, ale i nedôverčivý a vo svojom vnútri veľmi citlivý. Od iných potrebujú obdiv a pochvalu, inak sa môžu cítiť nedocenení. Sú veľmi čestní a často sa v priebehu života uzatvárajú do seba, pretože ich iní ľudia sklamú.

FIGOVNÍK
Ľudia narodení pod symbolom Figovníka sú väčšinou intelektuáli, avšak s veľkým zmyslom pre humor. Sú tolerantní, chápaví, ctižiadostiví. Niektorí z nich môžu byť veľmi pohodlní alebo pôžitkárski. Oplývajú silnou osobnosťou, obvykle majú radi prírodu či zvieratá.

BREZA
Brezy sú obvykle skromné, diskrétne a spoľahlivé so zmyslom pre duchovnú stránku života. Ich život je väčšinou obrátený dovnútra, preto majú radi knihy, ako i ľudí, ktorí sú podnetní pre ich duchovný rast a ktorí ich niečím obohacujú. Niekedy však môžu mať sklon k prehnanej kritike.

BUK
Ľudia narodení pod symbolom Buka sú vytrvalí, pracovití, ctižiadostiví, rozvážni a šetrní, ale i rezervovaní až chladní a niekedy prísni alebo lakomí. Dbajú o svoju povesť a spoločenský život, dokážu ísť húževnato za svojím cieľom, uplatniť sa v živote. Má zmysel pre rodinu, ale málokedy ustupuje.

JABLOŇ
Ľudia narodení pod symbolom Jablone sú sympatickí, obvykle majú zvláštny šarm. Obvykle je láskavý a vnímavý, nájdu sa však i zdržanliví a cieľavedomí jedinci, čo platí najmä pre decembrové Jablone. Naopak, ľudia narodení v júni a v júli bývajú často i sentimentálni a citliví.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://kuzelna-zona.forumczech.com
 
Keltský horoskop - stručná charakteristika
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mágia a zaklínadlá :: Keltský horoskop-
Přejdi na: