Mágia a zaklínadlá

Nezahrávaj sa s tým, čo ti je cudzie,Nepáchaj zlo lebo sa vám to vráťi 1000x
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 horoskop čínsky - DRAK

Goto down 
AutorZpráva
Moka
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 175
Join date : 05. 05. 09

PříspěvekPředmět: horoskop čínsky - DRAK   Sat Apr 17, 2010 7:41 pm

Drak prekypuje životným elánom a podnikavosťou. Je úprimný, spoľahlivý, dokonalý. Nie je schopný malichernosti a pokrytectva a nemá priliš diplomacie. Nie je síce naivný ako Sviňa, ale možno ho oklamať. Dáva sa klamať i vlastnými citmi.
Neľutuje námahy, tvrdo drie a nikdy sa nepýta, či sa to oplatí.
Všade hľadá dokonalosť a preto kladie vysoké nároky na seba i na druhých. Je až neúnosne svedomitý. Žiada veľa, ale s neuveriteľnou veľkorysosťou aj rozdáva.
Drak je impulzívny a tvrdohlavý. Má vždy plno rečí a často preháňa, ale jeho názory treba brať vážne - jeho rady bývajú dobré. Často sa dá strhnúť svojím zápalom a divým entuziazmom, neznáša kritiku a kompromisy. Je hrdý a má byť na čo.
Má pevnú vôľu, je inteligentný, na všetko nadaný a veľkorysý. Má vplyv na svoje okolie, ktoré ho poslúcha. Málokedy máva finančné problémy a väčšinou žije v blahobyte, pretože má úspech v každom povolaní. Či sa už venuje umeniu, vede, náboženstvu, armáde alebo priemyslu, do čoho sa pustí, to dovedie do úspešného konca. Žiaľ, platí to aj keď sú jeho úmysly zlé. Má povahu víťaza.
Úspechy má aj v láske a hoci sa sám skutočne zamiluje len málokedy, býva často milovaný. Často býva stredobodom milostných afér, alebo pôsobí milostnú drámu bez toho, aby o tom vedel. Ženy narodené v tomto znamení mávajú veľa obdivovateľov a dostávajú početné ponuky k sobášu. Drak sa však nerád viaže, manželstvo ho neláka, často zostáva slobodný. Samota mu nevadí, stačí si sám.
Mohol by šťastne žiť s Potkanom - hoci Potkan toto spojenie využije vo svoj prospech - ale prispeje k spoločnému šťastiu nadaním vo veciach finančných. To isté platí aj o Hadovi - jeho humor dokáže otupiť ostré hrany Drakovej povahy. A Drak bude obdivovať krásu ženy-Hada a bude na toto vlastníctvo pyšný. Vystatovačný Kohút s radosťou vyzbiera omrvinky Drakovho úspechu. Opica a Drak sa vzájomne dopĺňajú v láske i povolaní. Spojenie sily a ľsti je obom na úžitok. Partnerstvo Draka s Tigrom nebude mať hladký priebeh. Pes je priliš kritický a pesimistický, ale často má podobné ideály ako Drak - ovšem na dlhodobý vzťah sa nehodí, pretože je priveľký realista - čo by Drak lietajúci večne v oblakoch pravdepodobne nezniesol.
V prvej etape života bude mať Drak ťažkosti, pretože kladie na svoje okolie priveľké nároky; aj svojich rodičov bude hodnotiť prísne. V druhej etape mu zase spôsobí ťažkosti jeho umelecké nadanie. Pretože je múdrejší ako jeho blížni, bude sa cítiť nepochopený. Ale dostane sa mu pozornosti a obdivu a v lesku slávy a úspechu sa budú zdať drobné nepríjemnosti malichernými. Pretože je fanatikom dokonalosti, nebude nikdy spokojný. Ale napriek tomu bude šťastný, hoci si to uvedomí až v poslednej etape života, kedy sa mu splnia všetky jeho želania. Drak je šťastné znamenie. Symbolizuje nebeskú moc, stojí v priaznivej konštelácii a je symbolom života a rastu. Prináša štvoraké požehnanie: bohatstvo, cnosť, harmóniu a dlhý život.
Ale všetko má svoj rub a líc. Drak síce ľahko dosiahne úspech - ale nesmieme zabúdať, že drak je rozprávková bytosť a ako taký je iba čírou ilúziou. Každý deň stavia na odiv svoju krásu, ale tá nikoho neoslepí. Aj jeho silná osobnosť je iba zdanie. Nie je skutočný, je iba ozdobou slávnostných sprievodov. Chrlí oheň, zlato alebo vodu, ale na konci slávnosti zhorí, aby pri novej slávnosti ako Fénix vstal z popola. Drak je rozpravkové zviera. Žiari, fascinuje, je hviezdou... kým nepadne opona.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://kuzelna-zona.forumczech.com
 
horoskop čínsky - DRAK
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mágia a zaklínadlá :: ČÍNSKY horoskop-
Přejdi na: