Mágia a zaklínadlá
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mágia a zaklínadlá

Nezahrávaj sa s tým, čo ti je cudzie,Nepáchaj zlo lebo sa vám to vráťi 1000x
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Zaujimavosti z Astr. C.

Goto down 
AutorZpráva
Moka
Admin
Admin
Moka


Poèet pøíspìvkù : 175
Join date : 05. 05. 09

Zaujimavosti z Astr. C. Empty
PříspěvekPředmět: Zaujimavosti z Astr. C.   Zaujimavosti z Astr. C. EmptySat Apr 17, 2010 6:05 pm

Nedávno som čítala v inku, pribeh nejakej baby.. Volalo sa to ,,Prežila som smrť"

Jedna baba pisala, ze mali autonehodu a niekolko krat sa otocili po poli. Potom jej dusa vyletela a pozerala sa na svoje telo, ktore bole vyvrhnute von z auta, a citila euforiu. Vysoky pocit stastia. Bolo ukludnujuce ticho.. Potom sa vratila do svojho tela.

JA osobne si myslim, takmer na 99% viem, ze to bolo astralne cestovanie. Citala som v nejakej starkinej knihe, ze jedna zena pocas druhej svetovej vojny, bola chytena a mucili ju na kresle, kde bola priviazana. Vojaci ju mucili, a ona vyletela z tela, a pozerala sa, ako jej mucia telo.

Potom som citala o vojakovi, ktory mal za trest pochodovat z tehlami na chrbte niekolko kilometrov. Pocas toho odpadol a pravdepodobne vyletel z tela.. On si myslel ze sa mu to snivalo, pretoz priletel az ka matke a sestre, ale neskor mu prisiel list, ze ho videli na tej ulici, a nechapali tomu.

A ani ja tomu nechapem. To muselo byt nejake ine astralne c. kedze ho ta jeho rodina videla..nie?

Zaujimavosti z Astr. C. 4ac9d681d8_4640183_o2
Návrat nahoru Goto down
https://kuzelna-zona.forumczech.com
 
Zaujimavosti z Astr. C.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mágia a zaklínadlá :: Astrálne cestovanie-
Přejdi na: