Mágia a zaklínadlá

Nezahrávaj sa s tým, čo ti je cudzie,Nepáchaj zlo lebo sa vám to vráťi 1000x
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 čierne omše

Goto down 
AutorZpráva
Moka
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 175
Join date : 05. 05. 09

PříspěvekPředmět: čierne omše   Sat Apr 17, 2010 5:49 pm

Čierna omša


Satanská čierna omša je rituál, ktorým sa vzdáva pocta satanovi. Svoj historický pôvod má najmä v sexuálno-magických rituáloch niektorých siekt a satanistických kultoch. Satan je nimi uctievaný ako vládca tohto sveta a jeho symbolom je vzbura proti konvencii. Existujú viaceré druhy čiernych omší - aj také, ktoré popri adorácii satana zahrnujú potupovanie jeho protivníka Ježiša Krista. Satanisti na týchto omšiach posilňujú predovšetkým svoje ego, lebo veria, že sú súčasťou satana. A pokiaľ vzývajú satana, vzývajú tým predovšetkým sami seba, vďaka čomu si dodávajú mentálnu silu, ktorá zaisťuje podporu ich skutkov.
Na lepšiu predstavu o tomto fenoméne v jeho konkrétnych prejavoch uvádzame ukážku jedného z oslavných rituálov inšpirovaných Satanskou bibliou, ktorý konala Abenova skupina 5. mája 2000 v lese, približne 2 km od železničnej stanice v Malackách na mieste zvanom "Kamene". Jeho zámer a priebeh je opísaný na spomenutej internetovej stránke takto: "Oslavný rituál sa koná na počesť zoradenia všetkých planét v našej slnečnej sústave do jednej línie, čo sa deje približne raz za 600 rokov. Jeho účelom je oslava života a Zeme. Oltárom je žena (pravdepodobne nahá) ležiaca hlavou na juh a nohami na sever. Symbolizuje matku Zem - Gé. Nad ňou je zavesený pentagram. Vľavo je čierna svieca, vpravo biela. Pomocníci kňaza sedia po jednom pri každej svieci. Oltár je v strede pentagramu narysovanom na zemi. Na ňom, pokiaľ možno medzi nohami ženy, je sústredený kalich. Meč je položený na nohách. Víno má pomocník pri čiernej svieci, zvon pomocník pri bielej. V každom cípe stojí účastník s hlavou zahalenou do čierneho a s čiernou sviecou v ruke. Všetkým na krku visia pentagramy. Ostatní účastníci tvoria kruh pentagramu - ľub. Čierne oblečenie, žiadne sviečky. Kňaz symbolizuje vládcu Zeme - Beliala. Stojí pri nohách oltára, pričom mu pomocník podáva zvon. Vyzváňaním zvonu na štyri svetové strany proti smeru chodu hodinových ručičiek očisťuje ovzdušie. Kňaz odovzdáva zvon pomocníkovi a berie meč. Ukazuje ním na bafomet a číta vzývanie satana: »In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi! V mene satana, vládcu Zeme, kráľa sveta, rozkazujem silám temnôt: vložte svoju pekelnú moc do mojich rúk! Roztvorte dokorán brány pekiel a vyjdite z priepasti, aby ste ma pozdravili ako brata (sestru) a priateľa! Doprajte nám pôžitky, o ktoré žiadam! Vzal som meno tvoje za časť samého seba! Žijem ako voľné zviera, teším sa z radostí tela! Prajem poctivým a preklínam skazené! Pri všetkých bohoch pekiel, rozkazujem, aby sa všetko, o čom som hovoril, tiež stalo! Príďte a ozvite sa na svoje mená! Prejavte tak moje túžby!«


Kňaz vkladá meč žene na oltári do vystretých rúk a tá ho drží vodorovne nad svojou hlavou. Pomocník podá kňazovi pergamen s pekelnými menami a účastníci v pentagrame (nie v kruhu) ich po ňom opakujú. Kňazovi podajú kalich s vínom, ten z výšky požehná kvapkou ženské lono, pobozká ho a hovorí: »A (svoje meno) i ta Siatris i ta Belial! Vniglag!« Kňaz podá kalich pomocníkovi pri čiernej svieci, ten obíde všetkých účastníkov v pentagrame a každý si odpije. Pomocník odíde na svoje miesto. Kňaz vezme žene meč a otáča sa s ním proti smeru chodu hodinových ručičiek a ukazujúc na svetové strany vyvoláva jednotlivé kniežatá pekiel: Satana z juhu, Lucifera z východu, Beliala zo severu a Leviathana zo západu. Žiada o požehnanie všetkých účastníkov rituálu (ukazuje pritom na bafomet). Žene zloží meč na prsia, pričom ho ona chytí oboma rukami. Kňaz zvolá: »Semham forash!« a »Sláva satanovi!« - ostatní (v pentagrame aj v kruhu) to hlasno zopakujú. Pomocník podá kňazovi pergamen, z ktorého on číta ôsmy Enochiánsky kľúč vzťahujúci sa na počiatok satanského veku. Nakoniec zvon ohlási znečistenie vzduchu. Kňaz hovorí: »Dokonané je!«"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://kuzelna-zona.forumczech.com
 
čierne omše
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mágia a zaklínadlá :: Satanizmus-
Přejdi na: