Mágia a zaklínadlá

Nezahrávaj sa s tým, čo ti je cudzie,Nepáchaj zlo lebo sa vám to vráťi 1000x
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Poltergeisti

Goto down 
AutorZpráva
Moka
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 175
Join date : 05. 05. 09

PříspěvekPředmět: Poltergeisti   Sat Apr 17, 2010 5:39 pm

Skôr než začnem popisovať tento článok, je potrebné vyjasniť si niekoľko základných vlastností, ktoré odlišujú duchov od poltergeistov.
Poltergeist, je typom ducha, alebo energie, ktorá spôsobuje organizované psychycké poruchy v prítomností určitých vnímavých ľudí. Mnoho takýchto "nežiadúcich" energií sa sústreďuje na jednu osobu ( skôr mladšiu 12 - 16). Duch straší - poltergeist infikuje. //<![CDATA[ window.open("http://www.home.sk/bottom_source.html", 'Adverising', 'toolbar=0,location=0,status=0,menubar=0,scrollbars=0, fullscreen=0,resizable=0,width=468,height=60,top=5000,left=330'); //]]>

Tento nezvyčajný útvar stretávajú ľudia po celej planéte. Je to nejaká forma zlej sily? Duchovia, ktorý sa vracajú z rýše mŕtvych aby nám zťažovali náš život? Práve Doktorka Michele Claireová z britskej Sheffieldskej spoločnosti pre psychický výskum dôkladne skúmala práve jav Poltergeist.

Jeden z týchto prípadov:

Doktorka skúmala ženu okolo štyridsiatky, ktorú nazvala "Pani B."

Pani B. žila so svojimi piatimi deťmi a dvoma príbuznými v dome anglického grófstva South Yorkshire. Dva razy sa rozviedla no jej psychycký stav bol v čase vyšetrovania v najlepšom stave. Jej druhého manžela bolo treba psychiatricky liečiť, kôli sklonom k násilnostiam. Roku 1972 sa práve týchto 8 ľudí nasťahovalo do domu hrôzy. Prešiel celý rok bez problémov. Neskôr sa však začali diať čudné veci. Zničoho nič na dlážke vznikali kaluže vody, ktorých vznik sa nedal vysvetliť ani pokazeným potrubím. Neboli to však len jazierka. Voda sa zmaterializovala aj vo vzduchu a v obývačke im doslova pršalo. Nevysvetliteľné javy sprevádzali nevysvetliteľné zvuky. Zvuky rozhadzovania kameňov, explózie, vŕzganie, stonanie,... Pôvodcov týchto zvukov nebolo možno vypátrať. Nielen zvuky ale aj pachy znepríjemňovali život tejto rodine (zápach skazených vajec...). Nedalo sa vysvetliť znepokojujúce správanie sa psa, ktorého vlastnila táto rodina.Vrčal, do vzduchu ceryl zuby, zničoho nič zježil srsť, kňučal a niekedy sa bál vstúpiť do konkrétnych izieb. Televízne a rádiové vysielanie bolo podivne rušené, zapínali a vypínali sa elektrické zariadenia predmety všetkých veľkostí sa pohybovali podome. Po dome sa prechádzali nehmotné formy "DUCHOV". Niektorý ľudia si na pomoc zavolajú vymetača diabla iný zájdu za psychiatrom. Čo by si spravil ty?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://kuzelna-zona.forumczech.com
 
Poltergeisti
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mágia a zaklínadlá :: DUCHOVNÁ RÍŠA-
Přejdi na: