Mágia a zaklínadlá
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mágia a zaklínadlá

Nezahrávaj sa s tým, čo ti je cudzie,Nepáchaj zlo lebo sa vám to vráťi 1000x
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 KUZLA LASKY.....

Goto down 
AutorZpráva
Moka
Admin
Admin
Moka


Poèet pøíspìvkù : 175
Join date : 05. 05. 09

KUZLA LASKY..... Empty
PříspěvekPředmět: KUZLA LASKY.....   KUZLA LASKY..... EmptyTue May 05, 2009 5:53 pm

Potrebujeme:

* 1 hárok pergamenu
* červeno píšuce pero
* 2 30cm dlhé červené stužky
* prázdnu fľašu od vína
* korkovú zátku
* pergamen 10×15 cm

Na veľký pergamen napíšeme perom nasledujúce verše:

"Srdce moje hľadalo
Lásku veľkú, žeravú
Nie vždy pritom verilo
Že ju nájde - tú pravú
Až kým pohľad na teba
Padol - a viac netreba
Zíď sa so mnou v mieste, čase
Čo udávam v tejto správe
Ver, nebudeš banovať
Nakoniec sa budeš, ver mi,
Zo stretnutia radovať!"

Nepodpíšeme, ale napíšeme miesto a čas stretnutia. Vyberieme si nejaké verejné miesto; osamelé miesto môže náš objekt túžby vydesiť.

Papier zrolujeme a zviažeme jednou červenou stužkou. Vopcháme ho do fľaše, fľašu zazátkujeme. Na menší pergamen napíšeme inštrukciu:

"Hore nohami ma obráť
Odzátkuj a zľahka potras
Zvitok z fľaše vypadne
A ku mne ťa privedie."

Lístok zložíme, do rohu urobíme dierku, prevlečieme cez ňu druhú stužku a priviažeme ju k hrdlu fľaše. Fľašu pošleme kuriérom alebo poštou milovanej osobe, kde chceme nadviazať na minulé city. A na stretnutie sa vychystáme v dobrej nálade a budeme sa tešiť na prekvapenie, ktoré milovanej osobe pripravíme.

Kúzlo na rozdúchanie lásky

Potrebujeme:

* 1 hárok pergamenu
* červeno píšuce pero
* 2 30cm dlhé červené stužky
* prázdnu fľašu od vína
* korkovú zátku
* pergamen 10×15 cm

Na veľký pergamen napíšeme perom nasledujúce verše:

"Srdce moje hľadalo
Lásku veľkú, žeravú
Nie vždy pritom verilo
Že ju nájde - tú pravú
Až kým pohľad na teba
Padol - a viac netreba
Zíď sa so mnou v mieste, čase
Čo udávam v tejto správe
Ver, nebudeš banovať
Nakoniec sa budeš, ver mi,
Zo stretnutia radovať!"

Nepodpíšeme, ale napíšeme miesto a čas stretnutia. Vyberieme si nejaké verejné miesto; osamelé miesto môže náš objekt túžby vydesiť.

Papier zrolujeme a zviažeme jednou červenou stužkou. Vopcháme ho do fľaše, fľašu zazátkujeme. Na menší pergamen napíšeme inštrukciu:

"Hore nohami ma obráť
Odzátkuj a zľahka potras
Zvitok z fľaše vypadne
A ku mne ťa privedie."

Lístok zložíme, do rohu urobíme dierku, prevlečieme cez ňu druhú stužku a priviažeme ju k hrdlu fľaše. Fľašu pošleme kuriérom alebo poštou milovanej osobe, kde chceme nadviazať na minulé city. A na stretnutie sa vychystáme v dobrej nálade a budeme sa tešiť na prekvapenie, ktoré milovanej osobe pripravíme.



Ako privolať lásku?

Kouzlo pochází se staré Germánie. Růže tam byly symbolem mlčenlivosti a růže jsou také hlavní rekvizitou , která je k tomuto kouzlu potřeb. Záleží také na barvě růže. Bílou růži nosili lidé, kteří spolu chtěli potají hovořit. Také to, co se v přítomnosti růží řeklo, nesmělo být vyzrazeno. zvlášť vyznání lásky. protože růže byla zasvěcena bohyni lásky, Venuši. O té se říká, že zčervenala, když ji spatřil Jupiter nahou v lázni a tak se z bílé růže stala červená. Kouzlo, které vám dnes prozradím, je určeno těm, kteří nemohou najít partnera svých snů. Tak tedy: Budete potřebovat červenou a bílou růži. Na papírek napište , jaký by měl být váš vysněný milenec nebo milenka. tento papírek potom zamotejte okolo ustřiženého pramínku svých vlasů. nyní vezmete obě růže a rozříznete jejich květ i stonek podélně
napůl. Potom k sobě přiložte půlku červené a půlku bílé růže a svitek papíru s vlasy vložte mezi ně. Obě poloviny pak svažte růžovou stuhou dohromady , každou z nich polibte a vhoďte do plynoucí vody. Třeba do potoka. Zbylé dvě poloviny růží uložte do země a nakonec poproste Venuši, aby vašemu kouzlu požehnala.


Srdce lásky

Kup si pár celočervených svíček (ne jen červeně obarvených na povrchu) a vytáhni z nich knoty. Dej je do hrnce a rozpusť na sporáku. Vznikne ti hmota, ze které, až trochu vychladne, vymodeluj dvě figurky. Jedna bude ty, druhá tvůj "objekt". Do figurek vyškrábej jména a svaž je provázkem k sobě. Na tři dny a noci je ponoř do vody. Pak je vyndej a ještě jednou roztav. Při tom říkej: Budeme vždy jedna duše, navždy takto spojeni, nikdy víc nás neodloučí, nebudeme raněni. V této chvíli tavím srdce, ať z něho zmizí chlad. Odteďka mě jednou provždy budeš mít jen rád.
Pak z vosku vymodeluj srdce a zaklínadlo zopakuj.
pozor! Srdíčko musíš opatrovat jako oko v hlavě! Jestliže ho ztratíš, tvůj idol si tě už nikdy nevšimne.

Kúzelné víno

jak na to: Kup litr červeného vína a tenkou červenou svíčku. Po půlnoci dej víno na sporák a nech malinko povařit. Těsně po varu do něj přidej čtyři lžíce medu. Až se rozpustí, přisyp trochu rozmarýnu a meduňky. U kuchtění říkej: TY ke mně - JÁ k tobě, TY za mnou - JÁ za tebou. JÁ k tobě - TY ke mně, JÁ za tebou - TY za mnou. Pak na svíčku navleč svůj prstýnek a zapal ji. Do vychladlého odvaru nakapej tolik kapek vosku, kolik má písmen jméno tvého miláčka (počítá se i příjmení). Odvar přeceď přes čistou bílou látku, a pokud budeš mít možnost, dej mu malinko napít. Stačí doušek.
pozor! Jestli to s ním nemyslíš dobře, začne tě nenávidět. Víno musí pít ze sklenice v pátek večer, ty si můžeš taky loknout. Jestliže ti trochu odvaru zůstane, po čtyřech dnech ho musíš vylít.
Návrat nahoru Goto down
https://kuzelna-zona.forumczech.com
 
KUZLA LASKY.....
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 7 kúzel lásky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mágia a zaklínadlá :: Opravdove kuzla-
Přejdi na: