Mágia a zaklínadlá

Nezahrávaj sa s tým, čo ti je cudzie,Nepáchaj zlo lebo sa vám to vráťi 1000x
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 horoskop čínsky - SVIŇA

Goto down 
AutorZpráva
Moka
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 175
Join date : 05. 05. 09

PříspěvekPředmět: horoskop čínsky - SVIŇA   Sat Apr 17, 2010 7:38 pm

Zbavte sa predsudkov! Sviňa má celkom dobré vlastnosti. Je rytierska, galantná, nápomocná, svedomitá a úprimná. Môžete jej veriť, určite Vás nikdy neoklame. Je naivná, dôverčivá a bezbranná. Veľmi ľahko sa dá oklamať a svoje prehry prijíma so stoickým kľudom.Je tolerantná k chybám a slabostiam druhých. Je dobrým hráčom, ale nejde jej len o výhru a netrvá na svojej pravde. Je nestranná, skôr sa pýta, či to, čo robí, je správne. Voči intrigám a bezcharakternosti druhých je bezbranná. Sama klame málokedy, iba v sebeobrane. Je inteligentná, ale nie prefíkaná a tak sa občas správa nešikovne. Pohŕda pokrytectvom a kompromismi a tvrdohlavo lipne na svojich dobrých zásadách. Je síce dôverčivá a ovplyvniteľná, ale svoje názory a slová sa vždy snaží dokázať.
Sviňa je dobrý a veselý spoločník a často inklinuje k výstrednostiam. Nerozpráva často, ale keď raz začne, nikto a nič ju nezastaví, kým si svoju tému nevyčerpá. Je intelektuál, tak ako Opica a rovnako túži po vedomostiach. Veľa číta, ale bez výberu. Jej vzdelanie je často povrchné a pri bližšom skúmaní sa ukáže, že jej vedomosti majú medzery. Miluje ľahký život. Za jej dobrosrdečným vystupovaním je skrytá silná vôľa a autorita. S plným nasadením sleduje svoj cieľ. Proti tejto sile sa nemožno stavať na odpor. Keď sa raz Sviňa rozhodla, nič ju nezastaví. Vopred si však dôkladne premyslí všetky pre a proti a preto budí dojem nerozhodnosti. Vie presne, čo chce, ale obáva sa komplikacií a niekedy váha tak dlho, až je neskoro. Nepovažujte jej dobráckosť a váhavosť za slabosť, je iba mierumilovná.
Sviňa má málo priateľov, ale tým niekoľkým je po celý život verná a ochotná obetovať sa. Voči všetkým, ktorých má rada, je veľkorysá. Ženy narodené v tomto znamení rady obdarúvajú svojich blízkych a poriadajú večierky. Sviňa je temperamentná až výbušná, ale kroti sa, pretože nenávidí hádky a diskusie. Radšej ustúpi, alebo sa tvári, že súhlasí. Háda sa len s tými, ktorých má rada. Musí jej na niekom veľmi záležať, aby bola ochotná s ním diskutovať. Nemá rada spory a snaží sa im vyhýbať. A právom. Je priveľmi impulzívna a poctivá na to, aby sa presadila voči bezohľadnému protivníkovi.
Sviňa má úspech v každom povolaní, pretože je pracovitá a dôkladná. Môže sa stať významným básnikom alebo umelcom. Môže však aj skĺznuť na šikmú plochu; jednou z jej menej sympatických stránok totiž je, že sa rada váľa v blate a nepozná mieru. Po materiálnej stránke si vždy nájde, čo k životu potrebuje. Mala by si však dávať pozor a nikomu nedôverovať. Mohla by niekomu zachutiť. Jej naivitu možno veľmi ľahko zneužiť a to platí aj v láske. Bude často klamaná a sklamaná - ale aj milovaná. Žena-Sviňa býva veľmi dobrou matkou.
Najlepším partnerom pre Sviňu je Mačka. Nebudú s ňou totiž žiadne spory. Vhodné je aj manželstvo so silným a vyrovnaným Drakom. Sviňa mu dá pocit, že ho obdivuje a on ju za to bude ochraňovať. Pozor na Hada! Veľmi rýchlo by sa stala jeho otrokom. Koza by ju zase využívala, kde by sa len dalo.
Prvá etapa jej života bude relatívne pokojná, ale v druhej sa dožije všetkých možných aj nemožných konfliktov v láske a manželstve. Ale o svojom nešťastí nedá Sviňa vedieť - nebude volať o pomoc, ale pokúsi sa svoje ťažkosti zvládnuť sama. Jej utajené želanie nebude brať nikto vážne a tak hrdosť a uzavretosť jej môžu byť len na škodu. Ak sa Sviňa narodila dávno po Novom roku, bude ušetrená neprijemností, ale čím bližšie je dátum jej narodenia k Novému roku, tym väčšej zrade a hanbe bude vystavená
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://kuzelna-zona.forumczech.com
 
horoskop čínsky - SVIŇA
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mágia a zaklínadlá :: ČÍNSKY horoskop-
Přejdi na: