Mágia a zaklínadlá

Nezahrávaj sa s tým, čo ti je cudzie,Nepáchaj zlo lebo sa vám to vráťi 1000x
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Osobnostné číslo

Goto down 
AutorZpráva
Moka
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 175
Join date : 05. 05. 09

PříspěvekPředmět: Osobnostné číslo   Sat Apr 17, 2010 7:36 pm

Numerológia existuje už tisícročia. Špecialistami v tejto oblasti sú Japonci. Zaoberá sa rôznymi oblasťami ľudského života či povahy. Nie je taká komplikované ako astrológia, ale poskytuje i menej indícií a kľúčov.

Návod na výpočet Vášho čísla je nasledovný:
Ak ste sa napríklad narodili 2.8.1977, spočítajte čísla Vášho dátumu narodenia (2+8+1+9+7+7=34) Ak Vám vyšlo dvojciferné číslo, znovu ho spočítajte (3+4=7). V tomto prípade je Vaším číslom sedmička.

Ak poznáte svoje osobnostné číslo, ktoré sa vypočítava súčtom jednotlivých čísel Vášho dátumu narodenia, môžete si nižšie prečítať jeho stručnú charakteristiku:

1.
Váš život môže byť plný úspechov pod podmienkou, že budete neustále tvrdo pracovať, pričom je jedno, v akej oblasti. Ambicióznosť "jednotiek" a túžba po úspechu sú ústredné heslá ich života. Veľmi radi počúvajú pochvaly. Niektoré z "jednotiek" aj priateľstvo využijú na svoje ciele. Vďaka svojmu rozhodnému prístupu k veciam dokážu "jednotky" väčšinou získať vedúce postavenie. Keď sa im niečo nepodarí, môžu sa stať nespravodlivé.

2.
Osoby narodené ako "dvojky" charakterizuje takt a diplomacia. Sú priateľské, ľahko nadväzujú kontakty a životný úspech dosahujú spoluprácou s inými. Odvážne zvládajú ťažké úlohy, sú láskavé, vyžarujú pôvab a radosť, ich optimizmus umožňuje dobré vzťahy s okolím. Dokážu v iných vzbudiť zapálenie a vzkriesiť energiu.

3.
"Trojky" sú spoločenské, optimistické, záleží im na tom, aby sa všetko vyvíjalo čo najlepšie. Slávia úspechy ako skvelí rečníci, majú výbornú pozorovaciu schopnosť a postreh. V prípade neúspechu sa dokážu rýchlo pozbierať. Pri práci sa nedajú pohltiť zbytočnými problémami, sú skôr povrchní, ale to, čo robia, robia dobre. Lásku potrebujú k životu ako kyslík. Medzi "trojkami" sa vyskytuje aj hodne hercov.

4.
"Štvorky" mávajú často materiálny úspech, ale aj veľmi realistický pohľad na svet. Ak "štvorka" dosiahne úspech, vždy sa za tým skrýva ťažká konkrétna práca. Jej priatelia a známi vedia, že s ňou vždy môžu počítať, hoci nepatrí k osobám, ktoré by svoje city a pocity demonštrovali navonok. "Štvorky" si cenia rodinný život a návyky z destva, čo sa však prejaví až v neskoršom veku, takisto ako ich materiálne zabezpečenie.

5.
"Päťky" sú obdarené rýchlosťou v konaní, sú pohotové a energické. Život je pre nich neustálym dobrodružstvom. Vedia si však poradiť s tým, čo sa od nich požaduje a preto sa nevyhýbajú riešeniu ťažkých úloh. Neznášajú jednostrannosť a majú radi zmenu. Sú inteligentné, obratné, pokrokové, citové. Ak majú riešiť nejaký problém, robia to nekonvenčným spôsobom. Rutina ich ničí. Neradi však väčšinou preberajú osobitnú zodpovednosť.

6.
Ak je Vaším numerologickým číslom šestka, vedie Vás k ideálom, k veľkým a vznešeným cieľom, prináša do života harmóniu. Väčšina "šestiek" dosahuje v povolaní zodpovedné funkcie. Krása a harmónia sú kľúčové v ich konaní. Majú vzťah k umeniu a neznášajú hádky a nedorozumenia. Preto aj oni sami neradi vyslovujú kritiku a ak tak robia, robia to velmi opatrne. Sú rodenými poradcami a osobami, ktorým iní radi zverujú svoje záležitosti. Mali by však byť menej dôverčivými, pretože ich iní ľahko využijú.

7.
Ak ste "sedmičkou", Vašou prednosťou je logické myslenie. Taktiež toto číslo praje filozofovaniu, čo mnohých privádza k samote a izolácii. Životné skúsenosti obvykle spôsobujú, že "sedmičky" sú nedôverčivé a nepokojné, nedajú sa ľahko spútať. Oblasti, ktoré môžu priniesť úspech: vedecká, výskumná práca, technika; ale tiež veľa filozofov a excentrikov sú "sedmičky".

8.
"Osmičky" majú väčšinou veľké úspechy v práci. Sú energické a cieľavedomé. Môžu zbohatnúť a uplatniť sa pod podmienkou, že sa na svoje povolanie dobre pripravia a svoje financie zveria pod kontrolu iných, pretože sú často príliš impulzívne. Mohlo by sa zdať, že sú egoisti, ale nie je to tak. Majú veľa porozumenia pre ľudskú povahu a pre slabosti a chyby iných. Sú vždy pripravené pomôcť a angažujú sa, aby iných vytiahli z problémov.

9.
Základnou charakteristikou povahy "deviatok" je zmena nálad. Väčšinou vedú neuveriteľne neusporiadaný spôsob života. V priebehu rokov sa stanú egocentrikmi, čo je v mnohých prípadoch príčinou istej izolácie od okolia. Napriek tomu sa voči mnohým slabostiam svojich priateľov stavajú vynikajúco. Intuitívne reagujú na nálady a atmosféru svojho okolia a sú tiež citlivé na farby a pôsobenie krajiny i prírody.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://kuzelna-zona.forumczech.com
 
Osobnostné číslo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mágia a zaklínadlá :: Numerológia-
Přejdi na: