Mágia a zaklínadlá

Nezahrávaj sa s tým, čo ti je cudzie,Nepáchaj zlo lebo sa vám to vráťi 1000x
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Tajemství působení kříže-ANCH

Goto down 
AutorZpráva
Moka
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 175
Join date : 05. 05. 09

PříspěvekPředmět: Tajemství působení kříže-ANCH   Sat Apr 17, 2010 7:24 pm

Tajemství působení kříže

Miliony lidí dnes nosí na krku kříž. Jak tento tvarový zářič působí na lidský organismus?
Často se používá známý a osvědčený Nilský kříž - Anch. U známého lidového léčitele Jindřicha Paseky ze Svratouchu jsem měl možnost sledovat způsob ovlivňování bioenergetického pole osob léčených tímto křížem. Léčení bylo velmi účinné a u řady osob zmizely ihned různé bolestivé stavy a ochrnuté údy byly vitální energií posíleny na řadu dní. Protože jsem měl v tu dobu bolestivě naleptané sliznice žaludku po užívání acylpyrinu, tak jsem ho požádal o odstranění těchto obtíží. Po osmi otáčkách Nilskýmkřížem před mým trupem obtíže zmizely. Léčitel Paseka opisoval kruhy Anchem ve dvou různých směrech otáčení: Když točil směrem dopředu od shora dolů, tak z těla odnímal přebytečnou energii a když točil opačným směrem, tak chybějící energii tělu dodával.

V nejstarší křesťanské církvi s bohatými a udržovanými tradicemi a zvyky, církvi katolické, nosí hodně věřících na krku křížek zavěšený na řetízku nejen jako důležitý symbol, ale i pravděpodobně věří, že jim poskytuje účinnou osobní ochranu před působením sil zla.

Objevuje se logicky otázka, zda může předmět ve tvaru kříže nějakým způsobem zabránit biologicky dráždivému působení biofyzikálních polí produkovaných osobami vampýrského typu. Při různých pokusech s tvarovými zářiči jsme si ověřili, že za určitých podmínek dokonce s velkou účinností byl za starých časů, kdy lidé obývali jen jednu místnost, prostý dřevěný křížek zavěšen nad vchodové dveře. Tento "anténní systém" byl dielektricky v okamžiku vstupu osoby do místnosti napájen jejím biopolem. Díky svému tvaru zneutralizoval škodlivé záření osoby, která vstoupila do místnosti se zlým úmyslem. Zkoumali jsme též vhodné umístění křížku na těle tak, aby řádně plnil ochrannou funkci vůči vnějším dráždivým vlivům. Zkoušeny byly různé velikosti a tvary křížů z různých materiálů zavěšovaných na různě dlouhých závěsech z rozdílných materiálů. Kromě optického sledování změn rozložení a zbarvení aury a čaker byla současně prováděna i různá radiestetická měření i sledování změn elektrické vodivosti pokožky. Pokud byli jako pokusné osoby použiti dobří citlivci z řad cvičenců jógy, tak tito ještě navíc průběh dráždění po těle i čakrách dovedli řádně popsat a přesně určit místo, kde jeho šíření bylo zastaveno.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://kuzelna-zona.forumczech.com
 
Tajemství působení kříže-ANCH
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mágia a zaklínadlá :: Kríže, amulety a symboli..-
Přejdi na: