Mágia a zaklínadlá

Nezahrávaj sa s tým, čo ti je cudzie,Nepáchaj zlo lebo sa vám to vráťi 1000x
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 ..DIMENZE..

Goto down 
AutorZpráva
Moka
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 175
Join date : 05. 05. 09

PříspěvekPředmět: ..DIMENZE..   Sat Apr 17, 2010 6:06 pm

Dimenze

.Astrálí cestování, nebo-li projekce je naprosto kontrolováno podvědomím.Podvědomí jako naše druhé já v spánku se hlídá..Tak že:Astrální cestování(podle vývoje duše),lze podnikat jen v blízkém okolí, nebo vyspělejší jedinci se dostanou do tzv. 5.dimenze na její počátek.Dimenze je vlastně sféra.Mmy žijeme v 3 dimenzi.Duchové a ostatní bytosti(dle stupmě vývoje) žijí až do 7 dimenze.Určitě z vás už někdo zažil ve spánku třeba že: Se vznášíte nad sebou, nebo že padáte do hluboké jamy, nebo že létáte a někdo se vás snaží polapyt a jen tak tak nu uniknete.Nebo se ocitnete v katedrále plné knih,kde vemete si nějkou knihu a chcete moc si přečíst to tam v ní stojí. A nedaří se vám to.Písmená Vám ze stránek mizej a pod... Tak to je vlastně astrální cestování.Zažíváme to vesměs všichmi,jen to neumíme pojmenovat.No někteří jedinci jsou tak duševně na výši, že dokáží cestovat i za plného vědomí a cestují i do jiných sfér.Ale i oni jsou omezeni.Mohou se dostat,jakožto smrtelníci jen na okraj páté dimenze. Tam začína vlastně tzv. druhý břeh.Tedyposmrtný život.Tam se dostanem až z tohoto světa nadobro odejdem.O tom Vám mohou povyprávět lidé, kteří prožili klinickou smrt.A velice dobrá kniha, která popisuje tento fenomén je od paní Součkové s názvem Ja jsem.Doporučuji!!!Jinak ,bible jako taková nezakazuje astrální cestování.Ale kdysi církev,aby udržela lidi v nevědomosti, protože jinak by nemohli vládnout a ani mít poslední slovo,tak tam označovala tyto praktiky za kacířské a bohužel hodně lidí za inkvizice bylo obviněno z čarodějnictví a upáleno.Dnešní, moderní pohled na tento fenomén dává lidem naopak obrovské poznání a halvně, poznání sebe sama.I Ježís když učil a dělal zázraky, lidem vlastně otvíral cestu k vyššímu vědomí a hlavně vlastně on křesťanům ukázal, že vlastně astrálně cestuje,protože vstal z mrtvých.Jeho energie se vlastně zhmotnila po té, co se zjevil apoštolům.My nejsme nic jiného, než jen taky kousek energie,ale která je vázána na fyzické tělo.No za určitých podmínek se můžeme odpoutat od těla a navštívit věci, které bychom jinak třeba za normálních okolností nenavštívili. A pak,ja také věřím v boha, ale jinak než to prezentuje cirkev.bůh není zlý,netrestá.to se trestáme jen my.bůh je obrovskýshluk energie,která ale vnímá a nás usměrňuje. je to milující bytost,kterou ale nelze chytit.A tá bytost prostupuje všema dimenzema.i do té naší.Ve formě přírody a prostředí kde žijeme. Jsme jeho součástí.
Mentálna dimenze-sféra-Táto sféra je domovom pre mentálne telo-ducha.V tejto sfére neexistuje ani priestor ani čas. Je to vlastne všetko v ničom. Mnohý astrálny cestovantelia opisujú túto dimenziu ako nádherný svet plný lásky. Túto sféru tvoria myšlieny a ideje. Okrem týchto myšlienkových foriem tu môžete natrafiť aj na elementálov, čo sú vlastne 'tvory', ktoré človek vytvára nevedome alebo vedome nejakou silnou myšlienkov. Poznáme tiež niečo ako Akášické záznami. V nich môžeme nájsť celú históriu, tj minulosť, prítomnosť a budúcnosť našej planéty i celého vesmíru. Tieto "záznamy" nájdeme práve v mentálnej sfére. Ide tu v podste len o naladenie svojho ducha na určité myšlienky, ktoré sa odohrali, tj. aj spomienky. Neexistuje tu čas a tým pádom je tu všetko, preto sa môžte naladiť na akúkoľvek myšlienku.Čas je ještě zkreslenější než v astrální dimenzi a realita je kaleidoskopická.

Astrálni dimenze-sféra-Hodina v Astrální dimenzi vypadá jako pár minut ve fyzickém světě

V této dimenzi je nekonečné množství realit, rovin, říší a snových jezírek.
Buddhická dimenze-sféra-Je to hřejivý abstraktní svět plný dokonalého míru a nekonečné lásky. Průzračně Bílá dimenze. Není zde žádný jiný zrakový nebo sluchový vjem než všeprostupující, oslnivá Bílá. V této dimenzi velmi rychle zanecháte vědomého myšlení a vzdáte se individuality. Není možné delší dobu přemýšlet, jakmile sem jednou vstoupíte, a neexistuje k tomu žádný důvod. Cítíte neodolatelné přání směrující vás k tichému klidu. Je to jako být pohroužen ve hřejivé, zářivě Bílé bavlnce. V tomto světe přestanete být individui a stanete se součástí jednoho celku. Stejně tak přestanete být mužem či ženou. Je to tak trochu jako návrat do materského lůna. Jste obklopeni, pohlceni a přijati nekonečným láskyplným teplem, porozuměním, odpuštěním a usmířením. Us-mí-ře-ním.Čas tu ztrácí jakýkoliv význam.Vstoupíte-li jednou do tohoto světa, již nikdy jej nechcete opustit, nemůžete jej opustit, dokud vás vaše fyzické tělo nezavolá a nepřitáhne zpět. To je léčivé a odpočinkové místo pro duši.
Atmická dimenze-Tato dimenze se jeví jako svět duchů.Zde duchové čekají na ty, koho na zemi milovali. Je to šťastné místo shromažďování.Místo, kde se koná opětné setkání duší.Čas také zde naprosto stojí.Skutečnost je skutečnější než normální skutečnost
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://kuzelna-zona.forumczech.com
 
..DIMENZE..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mágia a zaklínadlá :: Astrálne cestovanie-
Přejdi na: