Mágia a zaklínadlá

Nezahrávaj sa s tým, čo ti je cudzie,Nepáchaj zlo lebo sa vám to vráťi 1000x
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 VIRTUALNA REALITA

Goto down 
AutorZpráva
Moka
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 175
Join date : 05. 05. 09

PříspěvekPředmět: VIRTUALNA REALITA   Sat Apr 17, 2010 6:05 pm

Projekce do virtuální reality

Zde je jednoduchá a spolehlivá metoda, kterou jsem vyvinul pro vytvoření vlastní říše: Vezměte plakát s příjemnou scenérií, něco jasného a slunečného. Čím větší, tím lepší, ale standardní plakátová velikost by měla stačit. Pověste jej na zeď místnosti, v niž se hodláte projektovat, popř. v jiné místnosti, která je poblíž. Vezměte reflektor a nastavte jej tak, aby osvětloval plakát, stačit bude i obyčejná stolní lampa. Umístěte osvětlení nad nebo pod plakát, tak aby se po něm světlo linulo, rozptýlilo se a osvětlovalo jej trochu jako promítací plátno.

Vstup do vaší osobní říše: Když se projektujete, jděte proti plakátu a na nic nemyslete. Nepřemýšlejte o tom, co děláte, jenom na něj zírejte a pohybujte se k němu. Jakmile se k němu tímto způsobem přiblížíte, vaše podvědomí vytvoří astrální říši podle plakátu. Jen se pohybujte až k plakátu a do něj. Je to jako vkročení do jiného světa. V tomto světě bude vše přesně jako na plakátu. Odhalí se normální třídimenzionální svět, přesná kopie, nerozeznatelná od reality.

Upravení světa podle svých představ: Vystřihněte a nalepte malé obrázky věcí nebo lidí, které chcete potkat v tomto světě, když do něj vstoupíte. Nenalepujte na plakát celé obrázky. Vezměte nůžky a vystřihněte podle obrysu věc nebo člověka. Snažte se najít obrázky, které jsou přibližně ve stejném měřítku jako plakát.

Vystřihnete-li malý obrázek někoho, ať už živého nebo mrtvého, vaše podvědomí vytvoří myšlenkovou formu jeho(její) tělesné schránky a on(a) tam na vás bude čekat. To může být vynikající způsob, jak komunikovat s lidmi, kteří již zemřeli.

Spiritistická komunikace: (moje teorie) Podvědomí vytvoří myšlenkovou formu tělesné schránky nějakého člověka. Tato schránka může být oživena perfektní a podrobnou pamětí vašeho podvědomí. Je-li však láska mezi projektorem a vytvořenou osobou, duch této zemřelé osoby bude přitahován na scénu a využije možnosti komunikovat s projektorem pomoci oživování vytvořeného obrázku jeho starého těla.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://kuzelna-zona.forumczech.com
 
VIRTUALNA REALITA
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mágia a zaklínadlá :: Astrálne cestovanie-
Přejdi na: