Mágia a zaklínadlá

Nezahrávaj sa s tým, čo ti je cudzie,Nepáchaj zlo lebo sa vám to vráťi 1000x
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Lucidní sen

Goto down 
AutorZpráva
Moka
Admin
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 175
Join date : 05. 05. 09

PříspěvekPředmět: Lucidní sen   Sat Apr 17, 2010 5:58 pm

Lucidní sen

může být snadno zaměněn s astrálním cestováním
Jednoduše vysvětleno, lucidně snít znamená uvědomovat si, že spíme,
ale být pod kontrolou prostředí snu. V tomto okamžiku je to stále jen sen. Je možné, a v mnoha případech již praktikované, začít během lucidního snu astrálně cestovat. Avšak dokud se proces přemisťování ze snu do astrálu nedokončí, je to stále jen sen.
Kupříkladu během lucidního snu si můžete představit místo, na kterém byste se chtěli nacházet, a náhle se toto prostředí okolo vás objeví. V astrální rovině si můžete přát jít na jisté místo, které znáte, a budete okamžitě přesunuti do zadané oblasti. Tyto okolnosti lucidního snění a astrálního cestování mohou být velice podobné a mohou lehce člověka zmást. U nich ale také podobnost končí.
Když jste tedy na tomto místě během lucidního snu, můžete měnit okolnosti i prostředí jakkoli chcete, dokonce se můžete i seznámit s novými postavami a osobami. Například se můžete rozhodnout, že chcete ne místě prožít důvěrný vztah se svou oblíbenou hvězdou. Můžete tuto fantazii prožít a cítit vše velmi reálně. Tohle by během astrálního cestování nebylo možné. Přestože během cestování astrálem máte mnohem větší kontrolu nad svými oběma těly a nad okolím ve fyzické rovině, jste na skutečném místě. Lidé a bytosti, jež potkáváte, jsou reálné. Nemůžete si prostě vykouzlit myšlenkou na nějakou svou představu jistou situaci a prožít si ji v astrální rovině.
Takže, sečteno a podtrženo, přestože lucidní sen je ohromná zábava a může být velice užitečný není to astrální cestování. Když chcete zjistit, zda skutečně cestujte či jen sníte, zkuste "kontrolu reality". Představte si vedle sebe nějakého přítele. Jestliže sníte, pravděpodobně se objeví vedle vás, vy zůstanete na místě. Jestli cestujete, tak určitě ne. Když zjistíte, že cestujete, můžete si potom všimnout, že jste byli přeneseni vy k člověku, na kterého jste mysleli. Budete ho moci vidět, ale nepůjde s ním komunikovat

Můžete si prožít:
* Vlastní sen; ovládat ho tak jak chcete a to doslova - je to totiž váš svět a vy jste tu Bůh. Co se vám nelíbí, to zmizí, co se tu chcete mít, to tu je a to všechno reálnější než na Zemi. Omezení je jen ve vaší hlavě. Můžete zde provádět nejrůznější sporty (nejste omezeni stavem vašeho reálného těla); potkat koho chcete, učit se či provozovat sex s kým/čím chcete. Prostě si užíváte. Léčení se, poznávání sebe sama...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://kuzelna-zona.forumczech.com
 
Lucidní sen
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mágia a zaklínadlá :: Lucidné sny-
Přejdi na: